Ankara Packard Bell Servisi Olarak, günümüz teknolojisinin en çok kullanılan araçları haline gelen Packard Bell marka laptopların tamir ve bakım işlemlerini, konusunda uzman personellerimiz ile yapılmaktadır. Arızalanan laptopların sizlere iş ve zaman kaybı olarak yansıdığının farkındayız bu nedenle servisimize gelen cihazlara en kısa sürede bakılarak müşteriye onarım süreci hakkında bilgi aktarımı yapıyoruz. Onay verilen cihazların yedek parça stok duruma göre aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz.

Ankara Packard Bell Laptop Servisi Olarak, Uzun yılladır sektörün öncü firmaları arasında yer aldık bu nedenle teknik servisimizde çalışan personellerimiz konusunda uzmanlaşmış Packard Bell marka notebook cihazlarının tüm sorunlarına hakimlerdir.

Packard Bell marka laptopların genel sorunları kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran Kırılması ve Piksel Hataları, Yüksek Voltaj Sonucu Anakart Arızaları, Yoğun kullanım Sonucu Şarj Soketi Sorunu, Klaveye Sorunu, Menteşe Kırılması ve Kasa Sorunu, Batarya Sorunu gibi bir çok nedenle sizinle notebook cihazınız da sorunlar oluşabilir.

Teknik Servisimizde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılan Cihazlara Dex Bilişim Olarak 6 AY GARANTİ Veriyoruz.

Packard Bell Marka Laptopların Genel Arıza Türleri,

Packard Bell Laptop Anakart Arızası
Packard Bell Notebook Ekran Arızası ( Piksel Hatası )
Packard Bell Laptop Klavye Değişimi
Packard Bell Notebook Batarya Değişimi
Packard Bell Laptop Adaptör Değişimi ve Satışı