Notebook Lcd Ekran

Ankara Kızılay da bulunan teknik servisimizde tüm marka ve model laptopların Lcd Ekran ve Panelleri mevcuttur. Stok duruma göre ortalama 1 saat içerisinde kırık ekranlarınızı değişim yaparak teslim ediyoruz. Dex Bilişim bünyesinde yapılan işlemler firma garantisi altındadır. Tüm yedek parçaların 6 Ay Garantisi ( Kullanıcı Hatası Hariç ) Mevcut olup bire bir değişim yapılmaktadır. Notebook cihazların genellikle kullanıcı hastası sonucunda ekran kırılması yada piksel hatası oluşmaktadır. Kullanıcıların iş ve zaman kaybını önlemek amaçlı stoklarımızdaki ürünler ile aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. Kurumsal Kobi ve Şirketler ile yaptımız kurumsal bakım anlaşmaları ile firmaların arızalı cihazlar yüzünden iş ve zaman kaybını önlemek amaçlı periyodik olarak cihazların bakımlarını yapıyoruz. Ankara dışına hizmet veren firmamız yedek parça temini yada arızalı cihazın kargo ile firmamıza ulaştırarak servisimizden yararlanabilirler.

Teknik Servisimizi Arayarak cihazınızın tam marka ve modelini söyleyerek değişim yaptıracağınız ekranın net fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Laptop Tamircisi Olarak Ekran Değişimi Yaptımız Bazı Markalar;

Asus – Lenovo – MSI – Dell – Toshiba – Packard Bell – Vestel – Beko – Casper – Acer – Samsung – Fujitsu – Sony – HP – Lg

Yan Menüde Servisimizde ekran değişimi yapılan Notebook modellerini bulabilirsiniz.