Lenovo Notebook | Laptop Tamiri Ankara Dex Bilişim Garantili Bakım

Ankara Lenovo Servisi Olarak, günümüz teknolojisinin en çok kullanılan araçları haline gelen Lenovo marka laptopların tamir ve bakım işlemlerini, konusunda uzman personellerimiz ile yapılmaktadır. Arızalanan laptopların sizlere iş ve zaman kaybı olarak yansıdığının farkındayız bu nedenle servisimize gelen cihazlara en kısa sürede bakılarak müşteriye onarım süreci hakkında bilgi aktarımı yapıyoruz. Onay verilen cihazların yedek parça stok duruma göre aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz.

Ankara Lenovo Laptop Servisi Olarak, Uzun yılladır sektörün öncü firmaları arasında yer aldık bu nedenle teknik servisimizde çalışan personellerimiz konusunda uzmanlaşmış Lenovo marka notebook cihazlarının tüm sorunlarına hakimlerdir.

Lenovo marka laptopların genel sorunları kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran Kırılması ve Piksel Hataları, Yüksek Voltaj Sonucu Anakart Arızaları, Yoğun kullanım Sonucu Şarj Soketi Sorunu, Klaveye Sorunu, Menteşe Kırılması ve Kasa Sorunu, Batarya Sorunu gibi bir çok nedenle sizinle notebook cihazınız da sorunlar oluşabilir.

Teknik Servisimizde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılan Cihazlara Dex Bilişim Olarak 6 AY GARANTİ Veriyoruz.

Lenovo Marka Laptopların Genel Arıza Türleri,

Laptop Ekran Değişimi ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )
Notebook Anakart (Bga) Tamiri
Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi
Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları
Notebook İnverter Tamiri
Laptop Batarya (Pil) Değişimi
Notebook Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)
Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi
Hdd Değişimi – Ssd Disk Upgrade İşlemleri