Hp Laptop Lcd Ekran Değişimi Fiyatları – Garantili Servis

Ankara Hp Notebook Servisi olarak tüm modellerde Lcd Ekran değişim işlemleri yapmaktayız. Lcd ekran kırılması ve arızalanması kullanıcı hatası olarak görülmektedir ve hiç bir marka bu soruna Garanti vermez. Dex Bilgisayar olarak Garanti süresi dolmuş yada kullanıcı hatasından dolayı garanti dışı kalmış tüm hp laptop modellerine teknik servis hizmetlerini sunmaktayız.

Hp marka cihazınızın ekranı kırılmış ise bize ulaşarak ekran fiyatı alabilirsiniz. Lcd ekranların net fiyatını öğrenmek için marka model ve panel pin sayısını bildirmeniz gerekiyor. Bu bilgilere ulaşamıyorsanız eğer teknik servisimize cihazınızı getirerek ücretsiz olarak bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti yaparak size cihazınızın panel bilgilerini ve ücreti hakkında net bilgileri vermekteyiz. Lcd panel değişimini konusunda uzman personelimiz tarafından arızalı ekranınız özenle sökülerek yeni çalışır durumda olan orjinal ekranı aynı titizlikte takılmaktadır.  Panel değişimini stok durumuna göre ortalama 1 saat içerisinde değiştiriyoruz.

Teknik Servisimizde Değişim Yapılan Tüm Lcd Ekranlara Firma Olarak 1 Yıl GARANTİ Veriyoruz. (Kullanıcı hatası dışında)

Hp Laptop Ekran Boyutları

13.3 inç, 14.1 inç, 15 inç, 15.6 inç,

1 inch = 2.54 cm = 96 piksel eş değerdir.

Hp Laptop Ekran Tipleri

Monochrome (siyah-beyaz), Dstn (pasif), Tft (aktif), Glare (parlak), Widescreen (geniş ekran)

Hp Notebooklar da Ekran Data Giriş Pin Sayıları Bu Şekildedir

14 pin, 20 pin, dar 20 pin, 30 pin, 40 pin şeklinde birden fazla ekran pin sayısı vardır. Bu özelliklere göre Lcd panel fiyatları da değişmektedir.

Hp Notebook Cihazların da Lcd Panel Değiştirilmesini Gerektiren Durumlar

Lcd Panele Gelen Darbeler Sonucu Çizik ve Kırılması
Lcd Panel Üzerinde Çok Fazla Ölü Piksel Oluşması.
Lcd Panel Üzerinde Dikey veya Yatay Şekilde Renkli, Siyah Beyaz Çizgilerin Gelmesi
Lcd Panel Üzerine Sıvı Teması Sonucu Görüntü Soluk yada Hiç Gelmemesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılmasını gerekmektedir.