Asus Laptop / Notebook Servisi ve Tamiri Ankara – Kızılay

Ankara Asus Servisi Olarak, günümüz teknolojisinin en çok kullanılan araçları haline gelen Asus marka laptopların tamir ve bakım işlemlerini, konusunda uzman personellerimiz ile yapılmaktadır. Arızalanan laptopların sizlere iş ve zaman kaybı olarak yansıdığının farkındayız bu nedenle servisimize gelen cihazlara en kısa sürede bakılarak müşteriye onarım süreci hakkında bilgi aktarımı yapıyoruz. Onay verilen cihazların yedek parça stok duruma göre aynı gün içerisinde tüm testlerini yaparak teslim ediyoruz.

Ankara Asus Laptop Servisi Olarak, Uzun yılladır sektörün öncü firmaları arasında yer aldık bu nedenle teknik servisimizde çalışan personellerimiz konusunda uzmanlaşmış Asus marka notebook cihazlarının tüm sorunlarına hakimlerdir.

Asus marka laptopların genel sorunları kullanıcı hatasından kaynaklı Ekran Kırılması ve Piksel Hataları, Yüksek Voltaj Sonucu Anakart Arızaları, Yoğun kullanım Sonucu Şarj Soketi Sorunu, Klaveye Sorunu, Menteşe Kırılması ve Kasa Sorunu, Batarya Sorunu gibi bir çok nedenle sizinle notebook cihazınız da sorunlar oluşabilir.

Teknik Servisimizde Tamir ve Bakım İşlemleri Yapılan Cihazlara Dex Bilişim Olarak 6 AY GARANTİ Veriyoruz.

Asus Marka Laptopların Genel Arıza Türleri,

Laptop Ekran Değişimi ( 1 Saat’te Teslim ve 1 Yıl Garantili )
Notebook Anakart (Bga) Tamiri
Laptop Ekran Kartı (Chipset) Tamiri ve Değişimi
Laptop Menteşe Değişimi ve Tamiri | Menteşe Fiyatları
Notebook İnverter Tamiri
Laptop Batarya (Pil) Değişimi
Notebook Klavye Değişimi ( 1 Saat’te Klavye Değişimi)
Laptop Adaptör Satışı ve Adaptör Tamiri
Notebook Şarj Soketi (Giriş Yeri) Tamiri ve Değişimi
Hdd Değişimi – Ssd Disk Upgrade İşlemleri